Yazarımız Psikolog Hivda Saldız Ve Arkadaşlarının Çocuklar İçin Yazdığı Terapötik Hikaye Kitapları Çıktı

0 165

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Merhabalar,

Sağlık Asistanı Platformunu kuralı neredeyse 6 ay oldu. Öncesinde kurduğum platformlardan farklı bir yer edindiğini söylemeliyim. Bendeki yeri de bu nedenle farklı. Çünkü, Sağlık Asistanı Platformu sayesinde üretmeyi ve paylaşmayı seven alanım dışı birçok kişi ile iletişim kurdum, temas ettim. Onlardan çok şey öğrendim.

Sağlık Asistanı Platformunun büyüme sürecinde temas ettiğim kişilerden biri Psikolog Hivda Saldız’dı. Hivda’yı yazarımız Harun Ayas sayesinde tanıdım (Teşekkür ederim Harun).

Hivda Psikolog olmasının yanında aynı zamanda Dil Konuşma Terapisti. Bunu öğrendiğim de şaşırmıştım. Yani birbiri ile ilişkisi olan veya olmayan alanlarda kendimizi geliştirmenin avantajlarını bu alanda çok fazla gördüm. Hivda’nın da bu faydayı iyi gören kişiler arasında olduğunu düşünüyorum.

Hivda, arkadaşları Psk. Kübra Berrak, Psk. Hayal Çavuşoğlu ile 4 yaş ve üzeri çocuklar için Terapötik Hikaye Serisi hazırlamışlar. 6 kitaptan oluşan seriyi Hivda bana gönderince okudum. Çok beğendim. Çocuklara yönelik sağlık kitaplarının ülkemizde ne kadar az olduğunu bilen biri olarak bu kitap serisini çok değerli buluyorum.

Çocuklarınızda sağlık algısı ve farkındalığı oluşturmak için bu kitapları edinmenizi öneririm. Aşağıdan kitaplara ulaşabileceğiniz linkleri paylaşıyorum.

Terapötik Hikaye Serisi

 Yazar : Hivda Saldız; Kübra Berrak; Hayal Çavuşoğlu
 Yayıncı : Sihirli Kalem Yayınları

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.