Sağlık Asistanı Platformu, Bayer’in Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri 2022 Yılı Haritası’na Dahil Oldu

0 1.201

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2020 yılının Nisan ayında başlattığımız Sağlık Asistanı projesi, öncesinde kurduğumuz onlarca platformlardaki deneyimlerimiz ile hızlı büyüyor. Ustalık eseri olarak nitelendirdiğimiz Sağlık Asistanı projesi sadece bir içerik platformu değil. Arkasında onlarca modülün geliştirildiği bir sağlık ekosistemidir.

Şu an toplum, profesyonel, akademi ve dergi modülleri açık olan platformumuzun yakın bir zamanda Türkiye’de ilk olacak birçok yeni özelliğini hayata geçireceğiz. Yaklaşık 100’den fazla planlanmış özelliğimizin hali hazırda planlı olduğunu da belirtmeliyim.

Ayrıca bir modül özelliğimiz olan Dijital Hastane projesi ile 2021 yılı Teknofest Eğitim Teknolojileri alanında Türkiye 3. olmuştuk. Arkasından simülasyon modülümüzü geliştirmek için Tübitak projesi kazandık ve yolumuza hızla devam ediyoruz. Şu an alanında yazılımsız çalışan ve neredeyse maliyeti sadece emek gücü olan dünyanın en gelişmiş simülasyonu diyebileceğimiz tüm sağlık profesyonellerine hitap eden bir yapımız bulunuyor.

Çalışmalarımız karşılıksız kalmıyor…

Dünya’nın büyük ilaç şirketlerinden biri olan Bayer, Sağlık Asistanı projemizi Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri 2022 Yılı Haritası’na dahil ederek bizi onurlandırdı. Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nın güncel halinde Türkiye’deki girişimciler tarafından kurulan, sağlık alanındaki 105 startup şirketi yer alıyor.

Bu süreçte emeği geçen tüm platform ekibimize ve katkı sağlayan yazarlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Sağlık Asistanı’nı yine yakın bir zamanda Health Assistant adı ve tüm özellikleri ile globale taşıma hayalimiz bulunuyor. Adım adım bu yolda yürümeye devam ediyoruz.

Bu vesile ile tüm akademisyen, klinisyen ve sağlık kuruluşlarını iş birliği yapmaya davet ediyorum. Siz de bizimle bu yolda yürümek isterseniz aşağıdaki e-postaya ve WhatsApp numarasından iletişime geçebilirsiniz.

M: taneronay@gmail.com

W: 0541 667 67 91

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.