Sağlık Asistanı İle Tezler Yeniden Hayat Buluyor

0 170

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Akademisyenler gece gündüz toplum sağlığını geliştirmek ve sağlık profesyonellerinin daha iyi olmasını sağlamak amaçlı birçok tez üretmektedir. Bu tezler çoğu zaman tez bittikten sonra rafa kalkmaktadır.

Sağlık Asistanı Platformu olarak TEZLER YENİDEN HAYAT BULUYOR projemiz ile bitmiş tezinizi ve projenizi sürdürülebilir kılmak amaçlı çalışma içerisine girdik. Tüm bitirme, yüksek lisans ve doktora tezleri kabul edilmektedir.

Sizler de sosyal toplumsal sosyal sorumluluk amaçlı projemize destek verirseniz ulusal sağlık sektörüne katkı sunabilirsiniz.

Bize bitmiş tezlerinizi ve tez materyallerinizi araştırmacı ve tez/proje adını belirterek aşağıdaki mail adresinden ve WhatsApp numarasından ulaştırabilirsiniz.

Email: saglikasistanitr@gmail.com

WhatsApp No:  0541 667 67 91

Araş. Gör. Taner Onay
Öğr. Gör. Dr. Deniz Özel

YENİDEN HAYAT BULAN TEZLER

Taner Onay – Mesleki Hemşirelik Blogu Kullanan Hemşire ve Hemşire Adaylarının Hayat Boyu Öğrenme Eğilimlerinin Belirlenmesi – Koç Üniversitesi / 2017

Deniz Özel – Web Tabanlı Hemşirelik Tanıları Mobil Öğrenme Sistemi – Akdeniz Üniversitesi / 2016

Deniz Özel – Yoğun Bakımda Hastaların Kabulü, Tanı ve Tedavi Süreçleri İçin Karar Desteği Sağlayan Web-tabanlı Klinik Rehber Geliştirilmesi – Akdeniz Üniversitesi / 2010

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.