Sağlık Asistanı Dergisi’nin İşitme Kaybı Konulu Odyoloji Eki Çıktı

0 4.784

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Merhabalar,

Sağlık Asistanı Platformu olarak Türkiye’de yaşayan veya Türkçe dili kullanan her kişinin sağlık okuryazarlık seviyesini yükseltmek amaçlı editöryal süzgeçten geçen topluma yönelik sağlık dergimizin ilk iki sayısını sizlerle buluşturmuştuk.

Dergi ekibimizin büyümesi ile ek dergilerimizi çıkarmaya başlıyoruz.

Sağlık Asistanı Dergisi Odyoloji Ekibi tarafından İşitme Kaybı konulu Odyoloji Ekini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

İşitme kaybı  üzerine her bir yazarımızın özenle hazırladığı yazılar işitme kaybı yaşayan veya etrafında işitme kaybı yaşayan her kişinin bilgi ve  farkındalık kazanmasına katkı sunacaktır. Sadece işitme kaybı sorunu yaşayanların değil, bir gün işitme duyumuzu kaybedebileceğimizden bu nedenle her sağlıklı kişinin de bu eki okumasında fayda var. Ayrıca dergimizi ilgili kişilerle paylaşarak etkisinin büyümesini sağlayarak bize destek olabilirsiniz. Bu nedenle daha fazla kişiye ulaşabilmesi için ilk sayımızda yaptığımız gibi tüm yazılarımızı seslendirerek Podcast halinde Sağlık Asistanı YouTube sayfamıza yükledik. Okumak için zamanı olmayanlar için yürürken, egzersiz veya yemek yaparken dinleyebilirler.

3. sayımızda Çocuk Sağlığına odaklanmak istiyoruz. Bu nedenle çocuk sağlığı konusunda merak ettiğiniz sağlık konularını yorumlar bölümüne veya saglikasistanitr@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Sağlık Asistanı Dergisi Odyoloji Ekinin 1. sayısına aşağıdan veya buradan erişerek okuyabilirsiniz.

Sağlık Asistanı Dergisi Sayıları

Sağlık Asistanı Dergisi Sayı 1

Sağlık Asistanı Dergisi Sayı 2

Sağlık Asistanı Dergisi Odyoloji Eki Sayı 1

Araş. Gör. Taner Onay – Sağlık Asistanı Dergisi Baş Editörü

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.