Sağlık Asistanı Dergisi’nin Ağız ve Diş Sağlığı Konulu Diş Hekimliği Eki Çıktı

0 4.732

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Merhabalar,

Sağlık Asistanı Platformu olarak Sağlık Asistanı Dergisi ile sizlere kaliteli sağlık içeriklerini buluşturmaya devam ediyoruz. Yaklaşık 4 aylık kısa bir sürede 2 ana dergi ve 2 ek dergi çıkarmak bizi çok fazla mutlu etti. Dergi ekibimizin özveri ile çalışması kısa sürede bu etkinin oluşmasını sağladı.

Şimdi sizlerle Sağlık Asistanı Dergisi Diş Hekimliği Ekibi tarafından Ağız ve Diş Sağlığı konulu Diş Hekimliği Ekini buluşturuyoruz.

Ağız ve diş sağlığı ülkelerin gelişmişlik göstergesi olarak ele alınabilen bir konudur. Konunun ne kadar önemli olduğunu sanırım anlatmama gerek yok. Çünkü bir kez diş ağrısı çekmişseniz ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsunuzdur.

Dergimizin etki alanını genişletmek adına Dergimizi çevrenizle paylaşmanızı rica ediyoruz. Çünkü erişebildiğimiz bir kişi bizim için çok değerli. Aynı zamanda dergimize erişebilirlik çerçevesinde nedenle daha fazla kişiye ulaşabilmesi için diğer sayılarımızda yaptığımız gibi tüm yazılarımızı seslendirerek Podcast halinde Sağlık Asistanı YouTube sayfamıza yükledik. Okumak için zamanı olmayanlar için yürürken, egzersiz veya yemek yaparken dinleyebilirler.

Sağlık Asistanı Dergisi’nin 3. sayısında Çocuk Sağlığına odaklanmak istiyoruz. Bu nedenle çocuk sağlığı konusunda merak ettiğiniz sağlık konularını yorumlar bölümüne veya saglikasistanitr@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Ayrıca Sağlık Asistanı Platformu’nda ve Sağlık Asistanı Dergisi’nde yazar olmak isterseniz buradan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Asistanı Dergisi Diş Hekimliği Ekini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Sağlık Asistanı Dergisi Sayıları

Sağlık Asistanı Dergisi Sayı 1

Sağlık Asistanı Dergisi Sayı 2

Sağlık Asistanı Dergisi Odyoloji Eki Sayı 1

Sağlık Asistanı Dergisi Diş Hekimliği Eki Sayı 1

İyi okumalar dileriz.

Araş. Gör. Taner Onay – Sağlık Asistanı Dergisi Baş Editörü

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.