Sağlık Asistanı Dergisi Yayın Hayatına Başladı

0 6.267

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sağlık Asistanı Platformu olarak Türkiye’nin Sağlık Platformu sloganı ile 20 Nisan 2020 tarihinde web platformumuz üzerinden yayın hayatına başlamıştık. Bir kaç sağlık profesyoneli arkadaşla toplum sağlığını geliştirmek ve sağlık okuryazarlığını arttırmak amaçlı çıktığımız yolda 1000’den fazla yazarla yayın hayatına devam eden bir platform olduk.

Sağlık Asistanı, Türkiye’nin sağlık sektöründeki paydaşlarını hem toplum hem de sağlık profesyonelleri tarafından daha erişebilir hale getirmeyi amaçlamakta ve sağlık odaklı çözümler sunmaktadır.

Bugün ilk başladığımız stratejimize uygun olarak planladığımız Sağlık Asistanı Dergisi’ni hayata geçirmekten çok mutluyuz.

Sağlık Asistanı Dergisi’ni çekirdek bir ekiple ve gönüllü yazarları ile ilk sayıda 89 sayfa olarak sizlerle buluşturuyoruz. Bu süreçte özveri ile çalışan tüm ekibimize ve gönüllü yazarlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

İlklerin her zaman zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bizi de geliştiren bir sayı olduğunu söylemek isterim. Diğer sayılarımızda hem içerik kalitemizi hem de okuyucu deneyimini arttırarak ilerleyeceğiz.

Sağlık Asistanı Dergisi’ni aşağıdan okuyabilir ve buradan ulaşabilirsiniz.

Araş. Gör. Taner Onay – Sağlık Asistanı Dergi Baş Editörü

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.