Ruh Sağlığı Ve İletişim Üzerine Ücretsiz Toplantılara Erişebilmek İçin Yapmanız Gerekenler

0 384

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Merhaba sevgili okuyucularım.

Sizlerle hepimizin ruhuna çok iyi gelecek bir haber paylaşmak istiyorum.

Bilişsel Davranış alanında uzman olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi Psikiyatri Hemşireliği Anabilim Dalında görev yapmakta olan Doçent Doktor Çiğdem Yüksel ve Hacettepe Üniversitesi Psikiyatri Hemşireliği Anabilim dalında görev yapmakta olan Doçent Doktor Duygu Hiçdurmaz hocalarımın katkılarıyla gerçekleşen toplantılardan ve bu toplantıların içeriklerinden bahsetmek istiyorum.

Etkinlikler tamamen ücretsiz olup ‘Ruh sağlığı ve İletişim‘ konuları üzerinde yoğunlaşmaktadır. Hocalarımız bizler için konular belirleyerek kendi superpeer hesapları üzerinden bizlere ulaşmaktadır. Toplantı konularını katılımcıların istekleri gözetilerek seçildiğini eklemek isterim. Toplantıların ayrıntıları hocalarımızın sosyal medya hesaplarından ve telegram grubumuz üzerinden duyurulmaktadır. Toplantılar toplumun her kesimine hitap etmektedir. Günden güne büyüyen ailemizde sizleri de görmekten büyük bir mutluluk duyarız .

Hocalarımızın superpeer hesaplarına nasıl üye olacağınız hakkında kısaca bilgi vermek isterim.

  1. Aşağıda paylaşacağım linklere tıklayarak hocalarımızın hesaplarında yer alan ‘subscribe’ butonuna tıklıyoruz.
  2. Karşınıza çıkan alana e posta adresinizi yazınız ve ‘subscribe ‘ butonuna basınız.
  3. e-postanıza gelen 6 haneli kodu ilgili alana yazınız. Abonelik işleminiz tamamlanmıştır . Sisteme etkinlik tarihi eklendiğinde e –postanıza bildirim gelecektir.
  4. Etkinliklere katılabilmek amacıyla duyuru için gelen e – postanızda veya abone olduğunuz kanallardaki etkinlik sayfasında yer alan  ‘RSVP’ yazan yere tıklayınız .Bu şekilde gerçekleşecek toplantıya kaydolmuş olursunuz.
  5. Katıldığınız etkinlik için size yeniden bir mail gelecektir. Gelen mailde yer alan ‘join stream’ adlı butona tıklayarak etkinlik saatinde canlı olarak yapılan toplantılara katılabilirsiniz.

Daha önce gerçekleştirilen toplantılarımız:

Eğer üye olma basamaklarını bir de video üzerinden görmek isterseniz :  https://youtu.be/_KyTMO2bM_U

Çiğdem Yüksel superpeer hesabı : https://superpeer.com/cyuksel

Duygu Hiçdurmaz superpeer hesabı :  https://superpeer.com/duyguhicdurmaz

Ayrıca duyurulardan haberdar olmak isterseniz telegram grubumuza katılabilirsiniz:  https://t.me/joinchat/IxD5PkVEvUjkwJwf

Yeni etkinlikler için takipte kalınız. 🙂

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.