Almanya’da Nasıl Hemşire Olarak Çalışılır? – Ücretsiz Etkinlik

0 1.576

Almanya’ya Türkler 1960-1970’lerde ciddi bir şekilde işçi olarak gittiler. Bir kaç nesillik süreçte ilk giden nesillerin çocukları Almanya’da Bakan olmayı başardı. Farklı başarılar elde etti.

2020’li yıllara geldiğimizde Almanya’ya gitme akımın yavaşlamadan devam ettiğini görüyoruz. Bu durum artık daha kalifiye meslekler açısından da yurt dışına göç etme derecesine geldi.

Almanya, artan yaşlı nüfusu ve derinleşen sağlık sorunları nedeniyle ciddi bir hemşire açığına sahip. Bu nedenle Türkiye’den ciddi bir nitelikli hemşire talep ediyor.

Biz de Sağlık Asistanı olarak Almanya’da hemşire olarak çalışmak isteyenler açısından kirli bilgilerden uzak, işin ehlinden ve 22 yıldır bu işi yapan kişinin ağzından merak edilen tüm cevapları alıyoruz. Ayrıca konuşmacımız İnci Çilek Almanya’nın en iyi sağlık hizmet sunucuları ile çalışmaktadır. Amacı Türkiye’den Almanya’ya gitmek isteyen hemşirelerin kendi gelişimlerine uygun kurumları eşleştirmektir.

Daha fazla içerik

Bu arada İnci Çilek ile daha önce yapmış olduğumuz Almanya’da Nasıl Hemşire Olunur ve Hemşirelik Kariyeri Yapılır? adlı röportajımızı buradan okuyabilirsiniz.

Düzenleyeceğimiz ÜCRETSİZ etkinliğimize sizleri aramızda görmekten çok mutlu oluruz.

Etkinliğimize katılmak için burada ve aşağıda yer alan ön başvuru formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Form yaklaşık 1-2 dakika aralığında dolmaktadır.

Ayrıca sorularınızı bize oturum öncesi sorabilirsiniz. Sorularınıza oturum sırasında cevap verilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.