Parenthood Filmi

0 165

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Son zamanlarda film izlemenin psikologlar tarafından bir terapi yöntemi olarak uygulanmaya başladığını görüyoruz. Bunun sebebi de film izlemenin bir rahatlama aracı olmasıdır. Birey filmin konusuna odaklanır ve dikkatini başka bir konuya yönlendirmesi mümkün değildir. Filmler; kişinin öfke, heyecan, korku, sevinç, coşku ve aşk gibi duygularının da açığa çıkmasına  yardımcı olur. Eğer mutsuz olduğunuzu ya da kaygı düzeyinizin yükseldiğini hissediyorsanız bir romantik komedi filmi  izleyebilirsiniz.

Evde kaldığımız bugünlerde ebeveynlere her hafta bir film önerisinde bulunacağız. Çocuklar uyuduktan sonra kendinize vakit ayırmayı unutmayın.

Bu hafta ki önerimiz ‘Parenthood’ filmidir.

Keyifli dakikalar geçireceğinizi düşündüğümüz bu film  komedi türündedir.1989 yapımı olan film Buckman ailesinin, çocuklarını yetiştirirken türlü zorluklarla karşılaşırken aynı zamanda keyifli anlarıyla da ebeveyn olmanın tadını çıkarıyorlar.

Elbette ebeveynleri yalnız bırakmayan ortaya türlü fikirler atacak olan akrabaların da varlığını da unutmayalım. Dahası gardroptan çıkan iskeletler ve ailenin kara koyunu olan bir genç de söz konusudur.

İyi seyirler dileriz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.