Orgazm Aşısı Nedir ve Nasıl Etki Eder?

0 10.572

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Orgazm cinsel birliktelikle yoğun cinsel haz ve uyarılma sonucu ulaşılan en tepe noktadır. Genital bölgede ritmik kasılmalar şeklinde kendini gösterir. Sonrasında cinsel haz ve rahatlama meydana gelir. Kısacası mutlu bir cinsel yaşama açılan kapıdır.

Günümüzde ise kadınların büyük oranda vajinal orgazm olma konusunda bazı sorunlara sahip olduğu bilinmektedir. bu kapsamda orgazm aşısı kadınların yüksek düzeyde cinsel deneyim yaşayabilmesi ve vajinal uyarımın gerçekleşebilmesi için en çok tercih edilen işlemlerden biridir.

Orgazm aşısı ise kişinin kendi kanın santrifüje edildikten sonra hazırlanmış PRP’nin (plateletten zengin plazma) klitoris kompleksine ve vajina ön duvarına enjekte edilmesiyle uygulanan özel bir işlemdir. Tamamen doğaldır ve kişinin kendi hücreleriyle iyileşmesi sağlanır.

Bu uygulama anorgazmi (orgazm olamama), cinsel isteksizlik, disparoni (ağrılı cinsel ilişki) vb. hastaların tedavisi için Dr. Charles Runels tarafından tescillenmiştir.

İçerdiği büyüme faktörleri etkisiyle kanlanmayı ve duyarlılığı artırır. Böylelikle cinsel uyarılma ve orgazm kolaylaşır. ayrıca cinsel haz ve cinsel istekte artar. Vajinada bulunan erojen bölgelere ve klitoris etrafına uygulanır. Uygulandığında hissedilen acı hissi ise minimal düzeydedir çünkü ince uçlu enjektörlerle uygulanır. Genelde 3 hafta sonra ise etkisini göstermeye başlar.

Uygun şartlarda yapıldığında ise eldeki verilere göre hasta memnuniyet düzeyi oldukça yüksektir. Vücut içinde herhangi bir zararı saptanmamıştır.

İşlemin yapılışı 10 dakikayı geçmez. gerekli durumlarda ise 2 ayda bir tekrarlanabilir.

İşlemden sonra günlük var olan sosyal hayata dönülebilir. Banyo, tuvalet için ise herhangi bir kısıtlama yoktur. Pembemsi, hafif şekilde kanamalar gözükebilir. Adet dönemi ve var olan gebelik dışında her hastaya uygulanabilir.

Kısacası Orgazm aşısının etkisi en genel anlamıyla kaliteli ve sağlıklı bir cinsel yaşamın düzenlenmesi adına önemli oranda olumluluklar içerir. özellikle kadınlarda yaşanan cinsel isteksizlik ve birliktelik ile ortaya çıkan stres, kaygı, endişe gibi duygu durum sorunlarının çözülmesi adına yüksek düzeyde etki gösterir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.