HeartGuide: İlk Giyilebilir Tansiyon Cihazı İle Tanışın

0 221

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yeni bir çağa girdiğimiz şu dönemlerde her şeyin değiştiğini görüyoruz. Birçok şeyin uzaktan olduğu, her şeyi tek tıkla halledebileceğimiz bir çağ başladı. Özellikle pandemi ile bu değişimin sağlık alanında daha belirgin bir şekilde başladığını görebiliyoruz.

Bu yazımda sizlere her yerden ve her zaman tansiyon ölçmenizi sağlayacak bir teknolojiden bahsedeceğim.

Sağlık alanında teknolojinin bize kazandırdığı kolaylıklardan biri olan; özellikleri ile çağı yakalayan bir cihaz, HeartGuide.

Omron Heartguide (Medium) - Big Apple Buddy

HeartGuide, tansiyon cihazları alanında uzun süredir hizmet veren Omron markasıdır.

Sizi sağlığınız ile ilgili bilgilendirmek için tasarlanan HeartGuide, yenilikçi bir kol saati biçiminde giyilebilir bir kan basıncı (Tansiyon) ölçüm cihazıdır. Kan basıncınızı takip etmeyi ve yönetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren güçlü yeni teknoloji sunar. Bu kol saati ile gerçek zamanlı kalp verilerini kalp bilgisine ve bilgiyi eyleme dönüştürerek kalp sağlığınızı proaktif olarak izleyebilirsiniz.

HeartGuide ile nereye giderseniz gidin, sağlığınız ile ilgili her şeyi bileceksiniz.  

Ana amacının yanında ek özelliklere sahip olan HeartGuide aynı zamanda davranışınız ve kalp sağlığınız arasında ilişkiler oluşturup adımlarınızı, yürüdüğünüz mesafeyi ve yakılan kalorileri takip etmenize olanak sağlar.

Yine sağlığın önemli bir değişkeni olan uyku düzeninizi, uyku kalitenizi, uyku sürenizi ve hedef uyku sürenizi HeartGuide ile gözlemleyebilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.