Hayata Bakış Açınızı Değiştirecek 3 Netflix Belgeseli

0 701

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Hey!

Kurgu yerine yaşamın gerçeklerini izlemeyi sevenler orada mı?

İzlerken kendinizi kaybedeceğiniz ve sonrasında hayata aynı şekilde bakamayacağınızı garanti ettiğim belgesellerle karşınızdayım.

1. The Goodlab With Gwyneth Paltrow

Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow’un şirketi ‘’The Goodlap’’ ekibiyle birlikte her bölümünde farklı bir alanda deneylere katılıyor. Nefes egzersizi ve soğuk su ile vücut bağışıklığını kontrol etme, biyolojik yaşları gerileten diyetler, kadın orgazmı…

Her bölümde kanıtlarla ilerleyen bilim insanlarının eşliğinde yeni bir şey deneyimleniyor. Kim bilir, içlerinden bazılarını kendi hayatınıza entegre edebilirsiniz.

2. Sonsuzluğun Sınırları

Sonsuzluk sizce nedir?

Gerçekten sonsuzluk var mı?

Belki de sadece sonsuzluğun sonuna ulaşamıyoruz. Paralel evrenler, sonsuzluğun büyüklüğü, küçüklüğü ve dahası hakkında birçok farklı alandan bilim insanlarının anlatımlarını dinlediğinizde yaşamdaki yerinizi baştan sorgulayacaksınız.

3. Gelecekte

Gelecekte hayatımız nasıl olacak? Bunu hepimiz merak ediyoruz ve hatta kafamızda çoğu şeyi canlandırabiliyoruz. İşin içine daha derinden bakmak isterseniz ‘’Gelecekte’’ tam size göre bir program. Spor, moda, yiyecekler, ev bitkileri, ölüm ve dahası… yakın ve uzak gelecek olarak iki ayrı kategoride anlatılıyor.

Daha önceki Netflix Belgesel önerilerimi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizlerin favori programı hangisi?

Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz… 🙂

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.