Google’ın Ana Şirketi Alphabet, L’OREAL İle Cilt Bakımında İş birliği Yapıyor

0 2.020

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Alphabet’in sağlık teknolojileri şirketi Verily ve L’Oreal, cilt bakımını daha kişisel ve etkin hale getirmek için birlikte çalışacaklarını bildirin bir paylaşımda bulundular. Hiç yan yana gelmeyecek gibi duran kuruluşların bu iş birlikleri her iki sektörün değerini arttıran bir etki yaratmaktadır.

Cilt bakımı konusunda hepimiz farklı seçenekler deneyerek cildimize iyi gelen ürünleri bulmak ve bir rutin oluşturmak istiyoruz. Bu konuya yönelik her gün yeni ürün çıkarılması hepimizin onları deneme isteğini güçlendiriyor. Bu da kimi zaman cildimize geri dönüşü olmayan hasarlar bırakabiliyor.

Bu önemli sorundan kurtaracak yeni çalışmalar devam ediyor.

Cilt bakımı ürünleri ile adından sıkça söz ettiren L’Oreal cilt biyolojisini daha iyi anlamak ve her tüketicisine cilt bakımı konusunda rutin oluşturmak için Verily ile stratejik bir imza attı.

Verily’nin detaylı klinik bilim yeteneklerinden yararlanacak olan L’Oreal cilt sağlığında biyolojik, klinik ve çevresel bir bakış açısı oluşturmak için araştırma sürdürecek. Bunun yanında Verily’nin aktif olarak çalışan Ar-Ge ekibi dermatolojik rahatsızlıklara yönelik mücadele eden sensörler, tele-teşhis ve yapay zekâ geliştirmek üzere çalışacak.

Verily’nin verilerine göre, 1,9 milyar insan dermatolojik rahatsızlıklarla mücadele ediyor. Bu ortaklık konusunda yapılan açıkla ise, “L’Oréal ve Verily arasındaki yeni ortaklık, dermatologlar ve tüketiciler için yenilik vaat ediyor. Bu stratejik araştırma iş birliğinin sonucunda cilt hakkında daha fazla şey öğrenmeyi dört gözle bekliyoruz” şeklinde olmuştur.

Şenses, S. (2022, 01 25). Alphabet ve L’Oréal’den stratejik işbirliği. mediacat.com: https://mediacat.com/alphabet-ve-lorealden-stratejik-isbirligi/ adresinden alındı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.