Arçelik BeyondCare Mobil EKG Takip Sistemleri

0 1.077

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Giyilebilir cihaz ve biyosensörlerin sağlık alanında kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hastaların sadece hastane içerisinde değil günlük yaşamlarına devam ederken de takip edilebilmelerine imkan sağlayan takip çözümleri sunuyoruz.

Giyilebilir sensör teknolojisine sahip BeyondCare, kalp ritmi, tansiyon aktivitesi, solunum ve vücut sıcaklığı gibi yaşamsal verilerin pratik şekilde takip ve analizini sağlıyor.

BeyondCare, hastaların kalp ritmi solunum, tansiyon aktivitesi, vücut sıcaklığı gibi yaşamsal verilerinin uzaktan takip edilmesine imkân sağlıyor. Sadece 14 gram ağırlığındaki ürün, suya dayanıklı kablosuz tasarımıyla kalp üzerine yapıştırılarak kullanılıyor, günlük hayatı kısıtlamıyor. Hasta evinden çıkmadan doktoru tarafından takip edilebiliyor. Elde edilen verilerin raporlarıyla durum analiz ediliyor. Bu özellikleriyle hem hastalara hem de sağlık çalışanlarına kullanım kolaylığı sağlıyor.

Arçelik

BeyondCare Mobil EKG Takip Sistemleri Özellikleri

  • BeyondCare, fark yaratan küçük form faktörü ve suya dayanıklı tasarımı ile hastalara sağladığı konforun yanı sıra uzun pil ömrü ile 7 güne kadar kesintisiz hasta takibine de imkân sağlıyor.
  • Kalp ritim bozukluklarının tespit edilebilmesi açısından büyük önem taşıyan uzun takip süresiyle teşhis süresini kısaltarak, sağlık giderlerini azaltıyor.
  • Ölçüm sonunda elde edilen veriler bulut tabanlı Beko Sağlık Platformunda akıllı algoritmalar ile işleniyor ve hastanın sağlık durumuna ait Kardiyoloji, Fiziksel Durum ve Uyku analizleri elde ediliyor. Ölçüm ve analiz sonuçları Beko Sağlık Platformunda saklanarak hastaların geçmişe dönük takibine de imkan sağlanıyor.
  • BeyondCare Mobil Takip Cihazı ile yapılan ölçümler, anlık veri izleme özelliğiyle gerçek zamanlı olarak da takip edilebiliyor. Bu sayede sağlık uzmanları hastaların yaşamsal verilerini dilediklerini yerden anlık olarak izleyebiliyorlar.
  • Koç Üniversitesi Translasyonel Tıp Araştırma Merkezi (KUTTAM) iş birliğiyle Koç Üniversitesi Hastanesi’nde yürütülen klinik çalışmalar, BeyondCare Mobil Takip Cihazı ile yapılan ölçümlerde holter cihazıyla eşdeğer kalitede kayıtlar elde edildiğini ortaya koydu.
  • BeyondCare sağlık alanında önemli referans kaynağı olarak kabul edilen Amerikan Gıda ve Sağlık Kurumu (FDA) onayına sahiptir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.