Apple, Erişebilirlik İle İlgili Özelliklerini İlginç Bir Reklam Filmiyle Paylaştı

0 1.905

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Dünyanın en değerli markası Apple, geniş kitlelere hitap etmek amaçlı müşteri deneyimlerini geliştiriyor. Bu süreçte sadelik ve basitlik gibi temel prensipleri benimsiyor.

Apple aynı zamanda engelli bireylerin hayatlarını daha iyi yaşamalarını sağlamak amaçlı ürünlerinde engelleri ortadan kaldıran özellikler ekliyor. Bunları detaylı bir şekilde gösterdiği ilginç bir reklam filmi yayınladı.

Reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. İzlediğinizde reklam filmi ile Apple’ın geliştirmiş olduğu özelliklerin ne kadar kullanıcı dostu olduğunu ve deneyimi öne çıkardığını görebilirsiniz.

Apple reklam filminin açıklması olarak aşağıdaki ifadeyi paylaşmış.

Apple’da erişilebilirliğin bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz. Kapı Algılama, Ses Tanıma ve Sesle Denetim gibi birçok yenilikçi özellik, aygıtlarınızı size en uygun biçimde kullanabilmeniz için tasarlandı. 

Apple’ın erişebilirlik çerçevesindeki tüm özelliklerini Apple Erişebilirlik sayfasından ulaşabilirsiniz. Binlerce lira verilen Apple ürünlerinin çoğu özelliğini bilmiyoruz veya kullanmıyoruz. Fakat etrafımızdaki erişim engelli olan kişilere ulaştırarak onların hayatlarından bir engeli ortadan kaldırabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.