1. Hafta – Uzmanlardan Çocuğunuz İçin Gelişim ve Aktivite Planı

1 8.388

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sevgili Anne ve Babalar,

Ailelerin en değerli varlıkları çocuklarıdır. Bu Gelişim ve Aktivite Planı ile en değerli varlıklarınızı salgın döneminde geleceğe hazırlamaya yardımcı olmak istiyoruz.

Bu Gelişim ve Aktivite Planı 3-6 yaş arası çocuklarınız için alanının uzmanları tarafından hazırlanmıştır. Her hafta Pazartesi günü saat 08:00’da saglikasistani.net web sitemizden sizlerle yeni haftanın planını paylaşacağız.

Amacımız sizlerin çocuklarınızla kaliteli paylaşım anları yaşamanızı sağlamaktır. Bu nedenle günlük 3 aktiviteyi uygulanabilirlik ve sürdürebilirlik açısından uygun gördük.

Her aktivitenin başında yuvarlak beyaz bir daire bulunmaktadır. Bu yuvarlak beyaz dairelere o aktiviteyi yaptığınıza dair işaret koyabilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuzla ne kadar aktivite yaptığınızı aylar sonra geriye dönüp bakabilirsiniz. Bu süreçte ise çocuğunuz için bir gelişim dosyası oluşmuş olacaktır.

Ayrıca Ebeveyn Önerisi adındaki bölümümüzde her gün anne ve babalara da önerilerimiz ile zenginleştirmeye çalıştık. Gelişim ve aktivite planını çıktı alarak sürecinizi kontrol etmeniz daha kolay olabilir.

Çocuğunuzla evinizde hem eğlenceli hem de faydalı zamanlar geçirmenizi ümit ediyoruz.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz..

Önerilerinizi ve görüşlerinizi saglikasistanitr@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

Not: Aktivite görsellerinin üzerine tıklayarak ilgili aktivite içeriğine ulaşabilirsiniz.

 

Haftalık Gelişim ve Aktivite Planına Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sağlık Asistanı Çocuk Gelişimi Çalışma Grubu

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. Sena Kazan diyor

    Bir saglik calisani olarak boyle guzel bir platformu gormekten mutluluk duydum. Her asamasinda emek oldugu cok belli. Emeginize saglik. Basarilar diliyorum.

    Uzm. Dyt. Sena Kazan

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.